Jeliciarz

17. 03. 20
Odsłony: 2335

Opis stanowiska:

Pracownik produkcyjny działu mięsnego, przeprowadzanie obróbki, konfekcjonowanie i kalibracja (sortowanie) osłonek naturalnych na wyroby wędliniarskie w zakładach mięsnych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie u polskiego pracodawcy w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie od 17,00 zł netto / h + premia uznaniowa
  • zapewniamy zakwaterowanie
  • posiłki regeneracyjne
  • bezpłatny dojazd do miejsca pracy

Pozostałe oferty pracy

Pracownik rozbioru

Pracownik rozbioru

Miejsce pracy: Niemcy Jezyk: Nie wymagany Zakwaterowanie: tak Stawka: od 12,30 do 14,50 euro brutto Doświadczenie: Wymagane Uprawnienia: Nie wymagane

Pracownik ubojni

Pracownik ubojni

Miejsce pracy: Niemcy Jezyk: Nie wymagany Zakwaterowanie: tak Stawka: od 12,30 do 14,50 euro brutto Doświadczenie: Wymagane Uprawnienia: Nie wymagane

Jeliciarz

Jeliciarz

Miejsce pracy: Polska Jezyk: Nie dotyczy Zakwaterowanie: Zapewniamy Stawka: od 17,00 pln netto + premia uznaniowa Doświadczenie: Mile widziane Dodatkowe: Bezpłatny dojazd do pracy

Pracownik jeliciarni

Pracownik jeliciarni

Miejsce pracy: Niemcy Jezyk: Nie wymagany Zakwaterowanie: tak Stawka: od 12,30 do 13,50 euro brutto Doświadczenie: Wymagane Uprawnienia: Nie wymagane